TOP Realitka
TOP Realitka
Vyhľadávanie





V ponuke je 36 nehnuteľností.

TOP Realitka – Dohoda – PRENÁJOM - Administratívno-výrobný-prevádzkový areál, Hala 144m2, neobmedzený parking, 2x prístrešky, tichá lokalita, Vinohradnícka ul. – PB

Cena:
799,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Podunajské Biskupice
Ulica: Vinohradnícka
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 144 m2
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 1528
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

TOP Realitka – Dohoda – PRENÁJOM - Administratívno-výrobný-prevádzkový areál, Hala 144m2, neobmedzený parking, 2x prístrešky, tichá lokalita, Vinohradnícka ul. – PB

Prenajmeme HALU 144 m2, (rôzne druhy využitia), určenú na podnikanie, vo výrobnom, prevádzkovom, priemyselnom, administratívnom, skladovom areály, na Vinohradníckej ul., v Podunajských Biskupiciach.
Ku Hale sa dajú prenajať 2x priľahlé prístrešky. Dohoda!
Areál je vybudovaný v nízkoenergetickom štandarde, čo výrazne ovplyvňuje celkové náklady na prevádzku. Toto zateplenie vyhovuje nízkoenergetickým štandardom. Takýmto krokom je možné značne znížiť celkové náklady na podnikanie a využívanie priestorov ako výrobnú prevádzku.

Ďalšie výhody areálu: vysokorýchlostný internet, voľné plochy na parkovanie v areáli (aj pre nákladné autá a kamióny, vykurovanie teplovzdušnými agregátmi na plyn, možnosť ubytovania, stravovanie v areáli, výrobné haly, portálový žeriav do 1,5 t (hala 4), blízkosť vlakovej stanice, prístup i pre kamióny.

Lokalita sa nachádza na Vinohradníckej ulici v Podunajských Biskupiciach a je dobre napojená na existujúcu infraštruktúru. Areál je uzavretý, hlavný vstup cez rampu.

Cena za nájom, resp. prenájom je
HALA/ADMINISTRATÍVA – 799 €/mesiac / +energie podľa vlastných podružných meračov.

Info: info-ZVNC-toprealitkask.sk, 0905 399 999

Maklér:

makler
Maklér:TOP Realitka
Telefón:+421 905 399 999
E-mail:info-ZVNC-toprealitkask.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.