TOP Realitka
TOP Realitka
Vyhľadávanie

V ponuke je 38 nehnuteľností.

TOP Realitka – Dohoda – PRENÁJOM - Administratívno-výrobný-prevádzkový areál, Hala 144m2, 2X prístrešky, neobmedzený parking, tichá lokalita, Vinohradnícka ul. – PB

Cena:
1 200,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Podunajské Biskupice
Ulica: Vinohradnícka
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 144 m2
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 1491
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

TOP Realitka – Dohoda – PRENÁJOM - Administratívno-výrobný-prevádzkový areál, Hala 144m2, 2X prístrešky, neobmedzený parking, tichá lokalita, Vinohradnícka ul. – PB

Prenajmeme halu 144 m2, 2x prístrešky 62,88m2, 48,80m2, určené na podnikanie, vo výrobnom, prevádzkovom, priemyselnom, administratívnom, skladovom areály, v Podunajských Biskupiciach.
Areál je vybudovaný v nízkoenergetickom štandarde, čo výrazne ovplyvňuje celkové náklady na prevádzku. Toto zateplenie vyhovuje nízkoenergetickým štandardom. Takýmto krokom je možné značne znížiť celkové náklady na podnikanie a využívanie priestorov ako výrobnú prevádzku.

Ďalšie výhody areálu: vysokorýchlostný internet, voľné plochy na parkovanie v areáli (aj pre nákladné autá a kamióny, vykurovanie teplovzdušnými agregátmi na plyn, možnosť ubytovania, stravovanie v areáli, výrobné haly, portálový žeriav do 1,5 t (hala 4), blízkosť vlakovej stanice, prístup i pre kamióny.

Lokalita sa nachádza na Vinohradníckej ulici v Podunajských Biskupiciach a je dobre napojená na existujúcu infraštruktúru.
Cena za nájom, resp. prenájom je

HALA/ADMINISTRATÍVA – 5,5 € / m²
Prístrešky – 1,50 €/m2/mesiacInfo: info-ZVNC-toprealitkask.sk, 0905 399 999

Maklér:

makler
Maklér:TOP Realitka
Telefón:+421 905 399 999
E-mail:info-ZVNC-toprealitkask.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.